""
""

Kec zaokružen u 95. minutu! Feirense kroz dramu do premijernog slavlja (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 21.08.17. | 23:18

Sreća uz domaćina, koji je nakon dva remija osvoji prva tri boda u Primeiri - 2:1

Od miroljubivog remija, do pobede posle drame u 95. minutu! Feirense je došao do premijernog slavlja u novoj sozoni zahvaljujući pogotku Tijaga Silve sa bele tačke u petom minutu nadoknade meča sa Pasoš Fereiorom – 2:1 (1:1).

Gosti su imali mnogo razloga za nezadovoljstvo, jer dosuđeni jedanaesterac nije bio baš očigledan, ali to nije smetalo Silvi da rutinski pogodi mrežu rivala.

Fereira je povela ranim golom Veltona, ali je domaćin na vreme izjednačio zahvaljujući Egnekaru Etebu, koji se u nekoliko navrata povezivao sa dolaskom u Partizan.

Taj gol je otvorio utakmicu u drugom poluvremenu, ali je odluka pala tek u poslednjim trenucima meča, za drugi poraz Feirensea u ovoj sezoni.