"Navijači Rena"

Kažu, prati me Liverpul... Daj da dam tri gola za poluvreme (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 06.03.16. | 19:00

Mladi Osman Dembele sam razbio Nant

Navijači RenaSredinom nedelje engleski mediji su objavili: Liverpul prati Osmana Dembelea. Malo ko je tad znao za 18-godišnjeg francuskog napadača. A onda se sam postarao da ga upozna čitava Evropa. Eksplozija mladog špica u 29. kolu Lige 1 razorila je i ono malo nade da Nant može do bodova u Bretanji - 4:1.

Kanarinci nisu izdržali ni minut. Iz prve prilike domaćin je poveo, tako što je Dembele sa ivice kaznenog prostora pogodio rašlje. Do pauze je bio kao uključen na struju. Postigao je het-trik. Iz četiri šuta na gol. Samo jedan udarac nije završio tamo gde je hteo. Ne verujemo da je zbog toga Osman Dembele uzrujan, usput je upisao i asistenciju.

Imaju i navijači Rena razlog za zadovoljstvo, videli su blistavo izdanje svog tima, vredno prodora na deobu trećeg mesta na tabeli. A ono znači kvalifikacije za Ligu šampiona.

Nant je bio neprepoznatljiv. Primio je prvi put četiri gola na jednoj utakmici još od septembrakog gostovanja Pari Sen Žermenu. Sa odbranom koja je danas bila klimava nije ni mogao bolje, iako su dvaput defanzivci gostiju uhvaćeni na spavanju prilikom prekida. Nije pomoglo ni isključenje Renovog napadača Sioa u 67. minutu, do tad je sve bilo gotovo.

LIGA 1 – 29. KOLO

Kaen – Monako 2:2 (0:0)