""
""

Kao da su prokleti: Dinamo ponovo nema tim za titulu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 20.09.16. | 21:43

Vitorul iskoristio pad koncetracije u odbrani ekipe iz Bukurešta i osvojio vredan bod - 1:1

Dinamo iz Bukurešta kao da je neko prokleo. Taman kada se učini da su spremni da krenu napred, oni naprave korak unazad i dožive novo razočaranje. Tako je bilo i večeras na gostovanju Vitorulu, gde su Crveni psi gotovo 70 minuta imali prednost, ali su na kraju sve prokockali u finišu meča i ostali bez dva vredna boda - 1:1 (0:1).

Velikan iz Bukurešta poveo je golom Valentina Lazara u 17. minutu, nakon odlične akcije gostujućeg timam, ali ekipa Joana Andonea tu prednost nije uspela da pretvori u važan trijumf.

Domaćin je dugo napadao, nije stvarao mnogo prilika, ali je konstantno pritiskao rivala i to mu se na kraju isplatilo. Pad koncetracije u odbrani domaćina iskoristio je Aleks Nimeli i iz neposredne blizine poslao loptu iza leđa Lurentijua Braneskua.

Dinamo u ovom trenutku zauzima treće mesto sa utakmicomn više i četiri boda manje u odnosu na Steauu, koja u četvrtak protiv Kluža ima priliku da prednost učini više nego osetnom.

LIGA 1 - 9. kolo:

KSMS Jaši - Panduri 3:2 (1:1)