"Injasio Kamačo "

Kakav je tragičar Kamačo: Dao autogol, pokušao da se iskupi, pa pogodio samo prečku (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 07.03.15. | 23:56

Granada se posle pobede nad Malagom i dalje nada opstanku - 1:0

Injasio Kamačo Još za opstanak ima nade - raduju se fudbaleri Granade. Tim iz Andaluzije prekinuo je niz od četiri utakmice bez pobede i u malom pokrajinskom derbiju trijumfom nad Malagom uspeo da popravi šanse da se i naredne sezone nađe u društvu najboljih klubova Primere - 1:0.

Paradoksalno, na stadionu Nuevo los Karmenes slave - protivnika. Preciznije, Injasija Kamača, vezistu gostijućeg tima, koji je u 57. minutu nespretnom reakcijom savladao svog golmana Karlosa Kamenog ii  omogućio ekipi Abela Resina da zabeleži tek četvrtu pobedu u sezoni. Ali i četvrtu nad Malagom u isto toliko okršaja pred svojom publikom.

Kamačo je postao prvi fudbaler Malage koji je postigao autogol posle skoro dve i po godine, jer je prethodno u decembru 2012. Serhio Sančez pomogao Real Madridu da izjednači. Večeras, nije bio sreće da se iskupi za grešku, iako je samo nekoliko minuta posle gola zapretio golmanu Granade, ali je udarac sa 30 metara uzdrmao prečku.

Ovim porazom Malaga je pokazala da, ipak, nema kvalitet da se bori za plasman u Ligu Evrope, jer će joj eventualnim trijumfom nad Seltom Viljareal pobeđi na sedam bodova razlike.