""
""

Jalovi Sent Etjen i baksuz zvani Ben Jeder

Vreme čitanja: 1min | sub. 30.04.16. | 18:57

Prvo je kiksnula Nica, a sada i Sent Etjen, a najviše razloga za radost u francuskoj Ligi 1 danas ima Monako. Sent Etjen danas na svom terenu nije uspeo da odigra više od 0:0 protiv Tuluza u utakmici 36. kola.

Kada se malo bolje sagledaju stvari, Sent Etjen bi trebalo da bude i srećan zbog ovakvog ishoda jer je bio na dobrom putu da izgubi utakmicu.

Tuluz je već u petom minutu imao priliku da postigne vodeći gol, ali jedan od najbolji strelaca lige Visam ben Jeder nije iskoristio penal.

Ben Jeder je izgleda pravi baksuz kada su u pitanju najstrože kazne, pošto mu je ovo bio treći promašaj u sezoni.

Pokazalo se danas još jednom da je Tuluz jedan od najnezgodnijih rivala za Sent Etjen pošto je ovo bio osmi međusobni duelu u kojem Zeleni nisu uspeli da pobede.

Sent Etjenu je situacija u ovoj utakmici bila dodatno otežana od 77. minuta kada je crveni karton zaradio Loik Perin.

Bivši kapiten Crvene zvezde Pavle Ninkov odigrao je svih 90 minuta za Tuluz, dok je Uroš Spajić celu utakmicu odgledao sa klupe gostujućeg tima.

LIGA 1 - 36. KOLO

PSŽ – Ren 4:0 (0:0)