"Navijači Kajzerslauterna"

Ingolštad goleadom na vrhu Cvajte

Vreme čitanja: 1min | pet. 12.09.14. | 20:54

Kajzerslautern prati lidera u stopu, Bohum izvukao remi

Navijači KajzerslauternaIngolštad je na otvaranju 5. kola Cvajte ubedljivom pobedom nad Alenom od 4:1 zaseo na čelo tabele, ali ne da se ni Kajzerslautern, koji je minimalnim trijumfom nad Frankfurtom drži korak za liderom, dok Bohum nije uspeo da u potpunosti iskoristi prednost domaćeg terena protiv Karlsruera – 1:1.

Goleadu za Ingolštad otvorio je Leks u 11. minutu, a zatvorio autogolom Hajnalt u drugom minutu sudijske nadoknade vremena, dok su gosti postigli počasni pogodak u 52. minutu preko Ludviga.

Kajzer je nakako uspeo da  osvoji sva tri boda protiv Frankfurta, a epitet junaka meča pripao je Orbanu, koji je u 37. minutu postigao jedini gol.

Bohumu se nije dobro pisalo pošto je od 19. minuta, posle pogotka Toresa, morao da juri prednost Karlsruera, a izjednačenje i bod je doneo Tasaka u 62. minutu, tako da dele treću poziciju na tabeli.