""

Ibra nikome ne ostaje dužan: Ko ismeva Zlatana dobije po tamburi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 01.03.16. | 14:25

Naravoučenije: ne kačite se sa napadačem PSŽ-a

Prvi poraz u sezoni. Prvi poraz posle bezmalo godinu dana. Tačno 350 dana iživljavao se Pari Sen Žermen nad protivnicima u Ligi 1, a onda je otišao u Lion i doživeo rezultatski neuspeh (1:2), koji ipak neće ugroziti novo šampionsko slavlje.

Duel na Park Olimpik stadionu pamtiće se po golovima Kornea i Dardera u prvom poluvremenu, ali i po obračunu Mapua Janga Mbive i Zlatana Ibrahimovića.

Posle vođstva Lavova u 13. minutu, štoper Liona je plesom iza Zlatana počeo da ismeva švedskog asa. Bio je to odgovor na nesuglasice koje su imali iz prethodnog derbija, ali Ibra je, pošto mu se bivši fudbaler Monpeljea, Njukasla i Rome narugao pred svima, rešio da uzvrati.

Sačekao je napad svog tima i - stekao se utisak - uopšte nije gledao loptu. Već samo kako da se ravanšira Mbivi. Uspeo je pred kraj prvog poluvremena kad je kao brzi voz udario u rivala, da je ovaj dolsovse odleteo nekoliko metara.