""

I treba da budu na dnu: Estorilov dvostruki pucanj u nogu i poklon za Feirense (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 08.01.18. | 23:52

Ovako nešto nismo videli dugo...

Svašta nam je fudbal ponudio ove sezone, ali ovako nešto - teško. Fudbaleri Feirensea slavili su protiv Estorila rezultatom 2:0, a oba gola na meču dela su štoperskog tandema nesrećnog domaćina!

Prvi gol pao je već u 20. minutu, kada je Pedro Monteiro nesrećno natrčao na odbitak i zakucao loptu u sopstvenu mrežu.

Estoril je poklon spakovao i uručio u ruke igrača Feirensea sredinom drugog poluvremena, kada je Karis Kirjaku pokušao da ukliza i loptu pošalje daleko do gola. Umesto toga, loptu je poslao tako dobro da bi mu mnogi napadači pozavideli...

Na sve to, Estoril je u poslednjem minutu utakmice propustio šansu da prepolovi zaostatak sa bele tačke. Baš su maleri. Gledajući kako Estoril prosipa bodove i poklanja trijumfe protivnicima, nije ni čudo što je na samom dnu portugalskog šampionata... Kao i to što je Estorilova odbrana ubedljivo najlošija u ligi.

PORTUGAL 1 - 17. KOLO

Braga - Rio Ave 2:1 (1:1)