""

Golman golgeter: Kakav volej u 93. minutu za bod i erupciju slavlja! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 30.09.13. | 08:10

Heroj Varmana je Bjorn Akeson

Ne dešava se tako često da vidimo golmana u akciji ispred protivničkog gola, ali kada se to dogodi, obično padne prelep pogodak. Tako je bilo i u slučaju 35-godišnjeg Bjorna Akesona, čuvara mreže švedskog drugoligaša Varmana, koji je igrao susret sa Varbegsom u malom "derbiju" donjeg dela tabele.

Naime, domaćin je od 61. minuta gubio sa 3:1, ali nije odustajao. Na sve moguće načine igrači Varmana su pokušavali da stignu makar do boda... Što im je na kraju i uspelo. Posle pogotka Al-Hađija Kamare u 82. minutu za 3:2 domaći fudbaleri su krenuli u totalnu ofanzivu... Toliku da je čak i Akeson krenuo ka protivničkom šesnaestercu. Nakon kornera s desne strane u 93. minutu i nekoliko odbitaka lopta je završila kod Akesona, koji se nalazio na ivici šesnaesterca. Bez većeg oklevanja golman domaćina je raspalio po lopti i... Izazvao erupciju slavlja - 3:3!

(FOTO: Screenshot Youtube.com)