"Navijači Trabzona"

Goleada u Trabzonu pripala domaćinu! Gužva na četvrtom mestu... (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.02.15. | 20:10

Trabzon u odličnoj utakmici na Husein Avni Aker stadionu savladao Istanbul Bašakšehir i izjednačio se sa čevrtoplasiranom Bursom na tabeli, dok je njegov večerašnji rival pao na šesto mesto sa bodom manje - 3:2

Navijači Trabzona

Gužva na poziciji četiri u turskom Super ligu, za mesto koje naredne sezone vodi u Ligu Evrope. Za to je bio odgovoran Trabzon, koji je u odličnoj utakmici na Husein Avni Aker stadionu savladao Istanbul Bašakšehir i izjednačio se sa čevrtoplasiranom Bursom na tabeli, dok je njegov večerašnji rival pao na šesto mesto sa bodom manje - 3:2 (2:2).

Seriju golova na utakmici sa velikim brojem preokreta započeo je vezista domaćih Mehmet Ekiči u 14. minutu, ali je samo četri minuta kasnije sa druge strane odgovorio Mahmut Tekdemir.

Domaćin ni jednog trenutka nije odustajao na ovoj utakmici. Sefa Jilmaz je u 24. minutu ponovo postavio stvari na svoje mesto, ali ni to nije trajalo dugo, pošto je samo dva minuta kasnije konačan rezultat prvog poluvremena postavio Edin Višća.

Trabzon je dovoljno snage sačuvao za drugo poluvreme, kada je pogotkom Ozera Hurmačija stigao do tri izuzetno važa boda i ozbiljno se umešao u borbu za evrokupove.