"Situacija koja je prethodila golu Reala"

Gol iz ofsajda, pa promašen penal: Ronaldo u „kanalu“, Real može da planira sledeću sezonu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 21.02.16. | 17:55

Madriđani na gostovanju Malagi samo do boda, zahvaljujući Karlosu Kamenom - 1:1

Situacija koja je prethodila golu RealaIz Kupa kralja je izbačen zbog gluposti, a u Primeri može da kaže - adios! Real Madridu je preostala još samo Liga šampiona, da se u njoj bori za trofej, jer je na španskom tlu izgubio trku za jednim, a čini se, ispao iz konkurencije za drugi, daleko važniji trofej. Kraljevski klub odigrao je samo 1:1 na gostovanju Malagi, pa posle 25. kola za liderom Barselone zaostaje čak devet bodova. A uz to mora da gostuje na Nou Kampu.

Aposlutni tragičar dana je jedan od najboljih igrača sveta. Kristijano Ronaldo je u završnici prvog poluvremena, pri vođstvu svog tima 1:0, propustio da realizuje jedanaesterac i praktično osigura trijumf, što se sredinom nastavka osvetilo gostima. Karlos idris Kameni je odbranio udarac Portugalcu, koji od sedam promašenih penala u španskom prvenstvu, čak treći nije iskorirsio baš protiv Andalužana, posle čega se suočio sa još većim zaostatkom za najvećim rivalom.

Utučeni RonaldoAko je Ronaldu za utehu, uvećao je konto golova. U 33. minutu, na ubacivanje Tonija Krosa zatresao je mrežu glavom i postigao 34 gol na 32 utakmici ove sezone (računajući sva takmičenja), međutim, čini se da je to učinio na nedozvoljen način, jer je prilikom centaršuta nemačkog reprezentativca bio u ofsajdu.

Malaga je bila strpljiva i u 66. minutu, preko Raula Albentose uspela da poravna rezultat, za drugi remi Zinedina Zidana otkako je seo na klupu Reala, iako je domaćin imao šanse i za potpuni preokret. I za besane noći na stadionu Santjago Bernabeu.