"Sva četiri gola pala posle udarca glavom"

Glavomet na Turf Muru: Barnli prokockao dva gola prednosti... Ko bi rekao da će Ideje spasiti VBA? (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 08.02.15. | 15:04

Ings i Brant se upisali kao asistenti i strelci u remiju - 2:2

Sva četiri gola pala posle udarca glavomU okršaju donjeg doma Premijer lige, Barnli je imao dva gola prednosti, ali se opustio, dozvolio VBA da izjednači i odnese bod kući – 2:2. Ono što je posebno zanimljivo je da su prvi put nakon meča između Arsenala i Fulama iz novembra 2012. godine sva četiri gola pala posle udarca glavom.

U prvom poluvremenu blistao je Ings kod domaćih, koji je najbolji igrač i za koga su se otimali Totenhem i Liverpul (ističe mu ugovor na leto), a u nadoknadi vremena i u nastavku igre Brant kod gostiju. Ings je prvo u 11. asistirao Barnsu, a potom je i sam duplirao prednost u 32. minutu postigavši tako četvrti gol na poslednjih pet mečeva u prvenstvu. I taman kada su čekali da sudija pokaže put u svlačionici, Brant je na centaršut Mekmanamana uspeo da ubrizga injekciju VBA za nastavak igre. Ona je dala rezultat i u 67. minutu. Najskuplje i najgore pojačanje VBA Ideje, koga su pošto-poto želeli da prodaju,  na asistenciju Branta stigao je da postigne drugi gol u aktuelnoj sezoni i ujedno postavi konačnih 2:2.