"Subašić"
"Subašić"

Gengan sa igračem manje rekao dosta: Prekinuta serija Monaka od 842 minuta bez primljenog gola i osam mečeva bez poraza! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 08.02.15. | 15:58

Laveku postigao jedini gol za veliku pobedu nad Kneževima

SubašićSvakoj seriji dođe kraj... Gengan je sa igračem manje prekinuo niz Monaka od 842 minuta bez primljenog gola i konačno ih naterao da napuste teren pognute glave posle osam vezanih mečeva bez poraza u Ligi 1 – 1:0.

A krenulo je veoma loše po domaćina. Dialo je zaradio direktan crveni karton već u 22. minutu posle starta nad Tulalanom i ostavio saigrače na cedilu. Usledio je strahovit pritisak Kneževa, međutim, nikako nisu mogli da probiju bunker domaćina. Dok su oni pokušavali da pronađu rupu, suviše su se otvorili, pa je Gengan iskoristio jednu kontru i preko levog beka Levekua u 51. minuta konačno naterao Subašića na kapitulaciju.

Nisu se Kneževi predavali, opet su krenuli u napad, imali čak 16 udaraca ka golu Gengana, ali opet je sve bilo uzalud. Najbolju šansu propustili su Kondogbija i Berbatov u poslednjih 15 minuta, tako da je Losl izrastao u junaka meča.

Monako će se u nastavku prvenstva definitivno boriti za poziciju koja vodi u Ligu Evrope, dok Gengan dalje od sredine tabele ne može…