""
""

“Gaženje“ u Madridu: Rajo razmontirao Espanjol, Gera heroj večeri (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 23.10.15. | 22:53

Sjajnu utakmicu odigrali su fudbaleri Rajo Valjekana. Ceh za prethodna tri poraza u Primeri platio je Espanjol, Rajo je na svom terenu slavio sa 3:0 u prvom meču devetog kola i pokazao da nema nameru samo da se bori za opstanak.

Navijače domaćih oduševio je, moglo bi se reći, veteran, 33-godišnji Havi Gera. Prvo je iznudio penal u 36. minutu, a u gol ga je pretvorio Roberto Traoras.

Onda je za samo dva minuta, u 76. i 78, Gera i zatresao protivničku mrežu i naneo težak poraz gostima iz Barselone.

Navijači na stadionu Valjekas mogli su da vide i dva crvena kartona. Prvo je u 66. minutu drugi put na utakmici “požuteo“ Viktor Sančez Mata, a u poslednjim trenucima meča i defanzivac Raja, Tito koji je i napravio penal.

Na njegovu, ali i sreću domaćih navijača, Burgui nije iskoristio jedanaesterac i ovim promašajem zaokružio je očajno veče Espanjola.