""
""

Garsijina lepotica malo za pobedu Espanjola, Elčeu slađi bod u Barseloni (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 06.04.15. | 21:57

Elče je došao u Barselonu da što skuplje proda kožu na meču sa Espanjolom u 29. kolu Primere i to mu je pošlo za rukom. Konačnih 1:1 mnogo više će prijati gostima koji se balaze usred borbe za opstanak u elitnom španskom drušvu.

Ekipi iz Barselone ovo je bila peta uzastopna utakmica bez trijumfa, a treći remi zaredom. Elče je osvojio bod posle ubedljivih poraza u prethodna dva kola u kojima je imao ukupnu gol razliku 0:7.

Nije se doduše, ni publika proslavila na stadionu Espanjola, pošto je došlo samo oko 13.000 gledalaca, što je trećina ukupnog kapaciteta stadiona El Prat.

Ako ništa drugo, domaće pristalice su u 17. minutu imale tu privilegiju da vide jedan od lepših golova u ovom kolu, a strelac je bio Serhio Garsija koji je posle nekoliko driblinga, poslao parabolu u gornji desni ugao gola gostiju.

Činilo se tada da Espanjol ima baš sve u svojim rukama i da ionako slabašni gosti iz Barselone mogu samo da se vrate kuće praznih šaka, ali nije bilo tako. Igrao se 77. minut, a Kristijan Erera bio je priseban i jednu odbijenu loptu smestio u mrežu domaćina za veliki i važan bod Elčea.