""

Galata u pobedničkom naletu: Jorgačević sam na vetrometini! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 28.12.13. | 20:20

Lagan trijumf velikana iz Istanbula u Kajzeriju – 1:3

Forma Galatasaraja definitivno obećava borbu za titulu, iako je Fenerbahče još uvek prilično daleko. Ekipa Roberta Manćinija ubedljivo je savladala Kajzeri Erčijespor na gostovanju, preuzela drugu poziciju na tabeli i prikovala slabašnog rivala za dno tabele – 1:3 (0:3).

Gosti su vrlo brzo rešili pitanje pobednika u ovom meču. Već u drugom minutu Snajder je iskoristio sjajan pas Felipea Mela i rutinski načeo nemoćnog Bojana Jorgačevića. Srpski čuvar mreže nije imao šta da traži ni kod pogotka Buraka Jilmaza u 13. minutu, ali je zato prilično loše reagovao u 34. minutu, kada je kasno istrčao, pokušao da boksuje loptu ispred Mela, ali je umesto nje udario u Brazilca, koji se srušio na zemlju, ali je pre toga već povisio na 3:0.

Galata je u nastavku spustila loptu, možda čak i previše, što su domaći uspeli da iskoriste i ublaže poraz u ovo meču.