""
""

Fereira tone kao Titanik, Koštinja i Maniš pred otkazom

Vreme čitanja: 1min | pon. 28.10.13. | 23:14

Prošlosezonski hit portugalske Primeire nastavio sa očjanim igrama i rezultatima i doživeo poraz od Gimaraeša

Sada već nije nikakva novost da je Pasoš Fererira upisala poraz. Tim koji je prošle sezone blistao u portugalskoj Primeiri i plasirao se u kvalifikacije za Ligu šampiona, u ovoj sezoni ne može da se prepozna.

Fererira je novi poraz doživela od Vitorije iz Gimaraša na svom terenu. Učesnik Lige Evrope je lagano slavio u Fereiri sa 3:1 i sačuvao mesto u gornjem delu prvenstvene lestvice.

Sve je pošlo naopako za domaći tim kada je Olimpo u finišu prvog poluvremena pogotkom sa bele tačke doneo vođstvo Gimaraešu. Nadu Fereiri je vratio Oliveira golom u 54. minutu, ali je ta nada kratko trajala. Napadači Matijas i Tomane su se raspucali u nastavku i obezbedili trijumf gostima.

Posle šestog poraza u osam odigranih mečeva, Fererira ostaje zakucana za dno tabele, a trenerski tandem KoštinjaManiš se nalazi pred otkazom.