"Detalj sa meča"

Evrogol Noboe spasio Policajce (VDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 05.04.13. | 18:04

Bez pobednika u okršaju Mijailovića i Lomića

Detalj sa mečaPodela plena u premijernom meču 23. kola ruske Premijer lige u kojem je evrogol Kristijana Noboa Telja doneo bod na gostovanju kod Amkara u Permu 1:1 (1:0).

Bod koji gosti nisu zaslužili obzirom da je Amkar bio bolji tim, posebno u prvom poluvremenu u kojem je trebalo da postigne barem još koji gol i možda i osigura pobedu protiv bledog rivala.

Međutim, pogodio je samo Bugarin Georgi Pejev u 29. minutu i to sa bele tačke.

Dinamo je, ipak, uspeo da se vrati, iako zbivanja na terenu nisu slutila na tako nešto.

Međutim, u 72. minutu Noboa je iz slobodnog udarca sa nekih 25 metara anulirao početnu prednost domaćih, mada gol dobrim delom ide i na dušu golmana Amkara Romana Gerusa.

Bilo kako, Amkar je propustio idealnu priliku da odmakne od zone ispadanja, dok se Dinamo probio do četvrtog mesta, ali obzirom na formu ne bi bilo nikakvo iznenađenje ako ostane bez mesta na evropskoj sceni.