""
Erdogan tražio da vidi Prekazija i Simovića, pa dobio na poklon dres Galatasaraja
Vreme čitanja: 1min | čet. 12.10.17. | 23:05
Bivši golman reprezentacije i nekadašnji as Partizana sastali su se sa Erdoganom u jednom beogradskom restoranu
Redžep Tajip Erdogan, predsednik Turske, koji je u prethodna dva dana bio gost Srbije, imao je posebnu želju da se vidi sa Zoranom Simovićem i Dževadom Prekazijem, legendarnim fudbalerima Galatasaraja, prenosi Blic.
Izabrane vesti
Bivši golman reprezentacije i nekadašnji as Partizana sastali su se sa Erdoganom u jednom beogradskom restoranu, i predsedniku Turske su poklonili dres Galatasaraja sa njegovim prezimenom.
Simović je bivši čuvar mreže kruševačkog Napretka, splitskog Hajduka i Galatasaraja, koji je ušao u istoriju sjajnim odbranama u reprezentaciji SFRJ, dok je Prekazi ostavio pečat igrama u Partizanu i takođe u Hajduku, pre odlaska u Istanbul.
(FOTO: Action Images)
Komentari / Podeli vest
tagovi
Izabrane vesti / Najveće kvote
Ostale vesti
Najviše komentara
Uživo
Fudbal
Košarka
Tenis
Odbojka
Basket 3x3
eKošarka
Hokej na ledu
Bejzbol
LOL
Stoni tenis
Ragbi
Snuker
Pikado
Najava mečeva
petak | 18.07.2025.