""

Empoli prekinuo crni niz, ali nije pobedio (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 08.04.17. | 16:56

Fenjeraš Peskara iščupala bod na gostovanju u Toskani

Derbi očajnika završen je bez pobednika. U srcu Toskane ekipa Empolija odigrala je protiv Peskare 1:1 u prvoj utakmici 31. kola italijanske Serije A i tako prekinuo crni niz od sedam poraza u tom takmičenju.

Mogao je Empoli to da uradi i pobedom, tačnije, bio je na dobrom putu jer je u devetom minutu poveo preko Omara el Kadurija koji je prilično lako došao do lopte u protivničkom kaznenom prostoru i bez poteškoća uputio udarac koji je završio u mreži.

Radost domaćih navijača, međutim, trajala je samo 20-ak minuta, a onda je izjednačio Đanluka Kaprari, posle asistencije Baebeka.

Bila je to izjednačena utakmica, oba tima su imala po neku šansu u drugom poluvremenu, međutim, mreže se više nisu zatresle.

Jasno je i posle ove utakmice da Peskari svakako predstoji znatno teža borba za opstanak koja u ovom trenutku više deluje kao nemoguća misija.