Dere Musa do opstanka! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 30.04.18. | 21:00

Bursa stigla do velike pobede protiv Konje - 2:1

Od večeras imamo kandidata manje u borbi za opstanak u Turskoj! Ekipa Burse stigla je do kapitalnih bodova, pošto je kao domaćin slavila protiv Konje (2:1). Krokodili su došli do kote od 39 osvojenih bodova i praktično prebrinuli sve brige.

Videlo se još prošle sedmice da forma ekipe Pola Legvena ima tendenciju rasta. Slavili su na gostovanju Karabuku, a večeras su samo udarili pečat na lep period.

Sve je lako i lepo za Bursu kada je u pravoj golgeterskoj inspiraciji Musa Sou. Nekadašnji superstar Fenera bio je vesnik trijumfa nad Konjom. On je stigao do četvrtog gola u sezoni u 29.minutu, pošto je sjajno ispratio akciju i loptu samo ćušnu loptu u mrežu.

Bio je to klasičan nokaut za goste koji su sada u vrlo nezavidnoj situaciji. Samo šest minuta kasnije pogodio je Ersoj.

Posle toga videli smo vrlo borben meč. Konja se prenula i napadala. Međutim, naišla je na jak defanzivni blok. Sve što su gosti uspeli da urade jeste pogodak Jahovića iz penala u 89.minutu.