"Daosta je i bod: Fajr i Luis Alberto"

Deportivo bez bodova u Granadi, Piti spustio rampu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 03.10.15. | 20:30

Tim iz La Korunje bio bolji, ali je domaćin ipak stigao do boda u drugom poluvremenu

Daosta je i bod: Fajr i Luis Alberto

Deportivo je propustio lepu priliku da se učvrsti na visokoj poziciji u Primeri (trenutno je šesti) pošto je na gostovanju u Granadi osvojio samo bod – 1:1.

S obzirom na dešavanja na terenu i činjenicu da je i domaćin imao nekoliko dobrih prilika, ali da je stigao samo do jednog gola, gosti iz La Korunje mogu da budu zadovoljni kranjim ishodom meča.

Nakon blage inicijative Grande, Deportivo je poveo u 25. minutu, kada je na pas Fernada Navara sa leve strane, Marokanac Fejčal Fajr doveo goste u vođstvo. Bio je to sjajan udarac sa ivice šesnaesterca zanimljivog fudbalera, koji se na početku sezone izdvojio kao jedan od ponajboljih pojedinaca ekipe sa “Riazora.”

Do kraja prvog poluvremena Ruben Ročinja je mogao da izjednači , ali nije bio precizan. U nastavku, Deportivo je mogao do gola već u 47. i 48. minutu, ali se nisu proslavili Luis Alberto i Portiljo. Bio je to uvod u izjednačujući gol Granade koja je u 65. minutu stigla do remija. Robert Ibanjez je asistirao, a Piti sa nekih desetak metara savladao Argentinca Eernana Luksa za 1:1.

Do kraja meča nismo videli zapaženiji detalj. Samo pokušaj Selsa Borhesa, fudbalera Deportiva, sa distance, pa su oba tima otišla kući zadovoljni sa po osvojenim bodom.