""
""

Cvajta: Norvežanin Beriša bije iz svih oružja, Kajzer se gostio u Bilefeldu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.04.16. | 15:27

Grojter Firt i Union Berlin sigurni na svom terenu

Da Veton Beriša ima albansko državljanstvo rekli bismo da su u Firtu na snazi bila balkanska posla, pošto je pored pomenutog igrača u pobedi domaćeg tima važnu ulogu imao Ante Vukušić. Međutim Beriša ima zvanično norveški pasoš, ali je pokazao da igračima iz ovog dela Evrope prija nemačka Cvajta.

Napadač rođen 1994.godine bio je izuzetno raspložen u današnjem duelu sa Fortunom iz Dizeldorfa. Postigao je dva gola za 13 minuta, posebno je bio efektan drugi... Odapeo je levicom sa 17 metara i pogodio suprotne rašlje. Sasvim dovoljno da Grojter Firt zabeleži siguran trijumf protiv Fortune iz Dizeldorf, uz četiri gola u prvom poluvremenu (3:1).

Grojter je zabeležio drugi uzastopni trijumf, ali to teško da će mu pomoći da se približi vrhu. Kajzer je u duelu bivših bundesligaša savladao Arminiju iz Bilefelda.

Sjajnu formu napadač Union Berlina Amerikanac Vud potvrdio je protiv Hajdenhajama. Njegov gol bio je dovoljan domaćinu da zabeleži trijumf.