
""
Četvoronožni dribler prekinuo meč Kopa Sudamerikane: I ja hoću samo da igram fudbal (VIDEO)
Vreme čitanja: 1min | čet. 16.10.14. | 11:12
Niko nije hteo da mu doda loptu
Ova nedelja je definitivno u znaku prekida utakmica. U Evropi, preciznije u Srbiji, navijači su upadali na teren, dok su u Južnoj Americi to činile životinje. Posle psa i ptice, ponovo je na scenu stupio četvoronožni dribler. Na meču Huačipato i Sao Paulo u okviru Kopa Sudamerikana jedan DODŽ (domaća obična džukela) uleteo je na teren, ali se nije dugo zadržao. Izgleda da je i on samo želeo da igra fudbal...
(FOTO: Screenshot/Youtube.com)
Izabrane vesti
Komentari / Podeli vest
tagovi
Sledeća vest
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
četvrtak | 25.06.2026.
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.

.jpg_(1).webp.webp)






