""

Češki marš u Bursi: Trabzon udarao, pa doživeo nokaut! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.01.16. | 16:59

Krokodili posle preokreta slavili protiv Trabzona – 4:2

Lepotica 18.kola turskog prvenstva odigrana je u – Bursi! Posle dve vezane pobede Trabzon je stigao u dom Krokodila uveren da će potvrditi dobru formu, ali se vratio kući izujedan. Bursa je u velikom naletu što je potvrdila i ovog popodneva – 4:2.

Domaći navijači su verovatno podigli ruke u znak predaje posle deset minuta. Bio je to klasičan nokaut u režiji igrača Trabzona. Mrežu domaćina pogodio je prvo Nizam da bi Paragvajac Kardoso u sedmom minutu doneo velikih dva gola viška Trabzonu.

Međutim, raštimovana odbrana plakala je pod kopačkama čeških majstora fudbala. Bio je to klasičan češki marš u režiji Necida i Sivoka. Istina veliki preokret najavio je Jildirim u 23.minutu, a onda su stvar u svoje ruke uzeli Necid i Sivok.

Prvi je doneo do poluvremena doneo izjednačenje, a zatim je Sivok sjajnim trzajem glavom najavio rasplet.

/Kaja 10 – Kueke 65 pen – Stanču 21, Calik 24, Đalma 88/

Bursa – Trabzon 4:2 (Jildirim 23, Necid 40 pen, Sivok 71, Azis 82 – Nizam 2, Kardoso 7/

19.00: Bešiktaš - Mersin

18.00: Eskišehir - Fenerbahče