""

Budebuz dva puta ljutio Monako, a onda je usledio rafal Kneževa! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 21.10.16. | 22:43

Ekipa Leonarda Žardima se na ubeljiv način vratila na pobednički kolosek - 6:2

Sledeći put kada se neko osmeli da rauzljuti Monako moraće dobro da razmisli da li mu se to isplati. Večeras je to u dva navrata učininio napadač Monpeljea Rijad Budebuz, bilo je 0:1 i 2:2, ali je na kraju meč završen rezultatom 6:2 (1:1).

Ovaj Žardimov Monako igra potpuno drugačiji fudbal od onih koje smo navikli da gledamo u poslednjih nekoliko sezona, pošto su pre samo 20 dana Kneževi protiv Meca slavili rezultatom 7:0.

Budebuz je prvi gol postigao već u devetom minut, ali je onda domaćin preko Falkaa i Mbapea stigao do preokreta, međutim, Alžirac je golom u 61. minutu ponovo vratio svoj tim u život.

Ipak, to je samo bila inicijalna kapisla za Monako, koji je potom dodao gas i naneo prilično težak poraz gostima. Žemerson, Žerema, Leamar i na kraju Adama Traore, za ubedlivih 6:2.

LIGA 1 - 10. KOLO:

Monako - Monpelje 6:2 (1:1)
/Falkao 36pen, Mbape 49, Žemerson 64, Žermen 74, Lemar 76, Traore 59 - Budebuz 9, 61/