""

Bruka rukometaša na severu Evrope: Orlovi zaleđeni na Islandu na „minus 16“!

Vreme čitanja: 1min | sre. 29.04.15. | 23:19

Tim Dejana Perića doživeo težak poraz u kvalifikacijama za EP – 22:38

Bio je to ne tako davno veliki tim-vicešampion Evrope! A sad je to ruina od ekipe. Totalna katastrofa Orlova na Islandu.Rukometna reprezentacija Srbije doživela je pravu katastrofu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo pošto je na gostovanju poražena od Islanda sa čak 38:22 ( 22:12).

Razlika Islanda u prvom poluvremenu izgledala je dostižno, ili su "orlovi" makar mogli da se vrate u igru do kraja duela, te ublaže poraz, ali domaći kolektiv je nastavio da rešeta u drugom delu igre, te je postigao 22 gola za 30 minuta.

Srpska selekcija će imati popravni, ali sada na našem terenu, u Nišu, kada igraju ponovo sa Islandom u nedelju od 19 časova.

Srbija za sada zauzima drugu poziciju sa dve pobede i jednim porazom u grupi 4, iza Islanda koji ima isti učinak, ali je sada bolji u međusobnom duelu, a skoro da ne postoji način da se to promeni posle duela u našoj zemlji. Treća je Crna Gora.