Briž se jedva izvukao: Marić vodio Lokeren ka pobedi, ali je De Suter doneo bod (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.02.15. | 19:59

Sreća pa je i Anderleht kiksnuo...

Igrači Briža

Posle poraza od Kortrajka prošlog vikenda, fudbaleri Briža doživeli su još jedan kiks, ovog puta na svom terenu i to u susretu sa Lokerenom, koji je završen rezultatom 1:1 (0:1).

Sreća za trenutno prvoplasirani tim belgijske Pro lige je ta što se Anderleht takođe sapleo, protiv Mehelena Saleta Jankovića, inače bi bodovni razmak između dva kluba bio drastično manji.

Gosti su poveli golom hrvatskog internacionalca Mijata Marića u 22. minutu, posle serije odbitaka unutar kaznenog prostora Briža.

Dugo je domaćin jurio gol koji će podići tim i dati kakvu-takvu nadu da bi moglo da se dođe do kompletnog plena. I stigao je do istog, kada je u 60. minutu Tom De Suter matirao golmana Verhulsta. Međutim, to je bilo sve što je Briž mogao da uradi do kraja, pošto je Lokeren imao boljih prilika i bio bliži pobedi...