""

Bravo Jokane: Fulam ubitačnim kontrama rastrgao Velšane! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 08.01.17. | 14:27

Fulam posle preokreta savladao Kardif u okviru FA kupa – 2:1

Fulam nastavlja takmičenje u najstarijem fudbalskom takmičenju na svetu – FA kupu. Tim iz Londona slavio je na gostovanju Kardifu 2:1, i osigurao plasman u narednu rundu takmičenja.

Prvi trijumf u 2017.godini Jokan i družina zabeležili su posle preokreta. Kada je Kardif pogotkom Pilkintona poveo u osmom minutu činilo se da će Fulam ostati kratkih rukava.

Međutim, tek tada se tim iz Londona razogopadio. Ubitačnim kontrama Fulam je prosto rastrgao Velšane. Kreator svega dobrog u igri gostiju bio je Sesenjon. Vezista je postigao pobedonosni pogodak, nakon divne akcije kompletnog napadačkog reda Fulama. Igrao se 33.minut.

Zaista videli smo odlično prvo poluvreme u Kardifu. Pre pogotka Sesenjona mrežu Kardifa pogodio je i Johanson. Asistent je bio Frederiks.