"Seko Fofana"

Brajton prekinuo niz od sedam mečeva bez pobede: Fulam stradao na Krejven Kotidžu

Vreme čitanja: 1min | pon. 29.12.14. | 22:50

Gosti izašli iz zone ispadanja, domaći prikovani za sredinu tabele

Seko FofanaFulam nastavlja da posrće i gotovo da nemaju nikakve ni šanse ni ambicije da se plasiraju u Premijer ligu. jer su trenutno na sedamnaestom mestu Čempionšipa. Posle 21 godine savladao ih je Brajton i Hov Albion, koji se grčevito bori za opstanak. Rezultat je bio 2:0.

Pogodak je postigao Adrijan Kolunga u 60. minutu iz penala. Zanimljivo je da kada je na Brajtonovim mečevima u 60. minutu rezultat bio 0:0, oni su na prethodnih sedam mečeva pobedili sa 1:0, ali su večeras postigli još jedan pogodak, potvrdili pobedu, i pobegli iz opasne zone. Taj drugi gol bio je delo Solomona Marča na asistenciju Žoaa Karlosa.

Fulam je vrlo slab kada je u pitanju poravnavanje rezultata, jer su na prethodna dva meča kada su u 75. minutu gubili sa 1:0, ostali bez ijednog boda.