""

Bolonja pala sa penala! Frozinone trijumfovao posle više od dva meseca! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 03.02.16. | 20:21

Golom Dionisija iz penala Kanarinci stigli do vredne pobede – 1:0

Navijači Frozinonea su nevoljno sebi govorili u bradu da san o opstanku u Seriji A nije dostižan. Praktično su digli ruke od tima Roberta Stelonea, ali Kanarincii su ponovo živi. Malo uz pomoć sreće, a malo uz pomoć znanja. Kako bilo Bolonja je pala sa penala – 1:0.

Da ovo neće biti veče Bolonje moglo se naslutiti u 64.minutu kada je Ikonomu dobio drugi žuti karton. Bio je to prvi ključni detalj do tada prilično neinteresantne utakmice. Drugi je usledio 13.minuta pre kraja. Bugarin Tonev je oboren u šesnaestercu, a rezervista Dionisi je uspeo da savlada vremešnog Mirantea.

Ispostaviće se da je taj gol bio dovoljan za veliki, veliki trijumf Frozinonea. Kanarinci su poslednjih put pobedili 29.novembra 2015.godine, a od tada su u svim zvaničnim mečevima naređali šest poraza i dva remija.