"Navijači Bohuma"

Bohum petardom osramotio Aue, Braunšvajg lako sa Hajdenhajmom

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.08.14. | 17:21

Šestak, Terode i Rejhel postigli po dva gola u pobedama svojih ekipa

Navijači BohumaOdigrana su i dva današnja meča Cvajte, a videli smo prilično ubedljive pobede. Bohum je na gostovanju uništio Ercebirge Aue sa 5:1 (3:1), a Braunšvajg je lako dobio novajliju u ligi Hajdenhajm 3:0 (1:0).

Braunšvajg se odužio svojim navijačima na bezrezervnoj podršci koju su dobili prošle godine u Bundesligi pobedom nad Hajdenhajmom na svom stadionu. Goste je načeo Nilsen u 38. minutu na asistenciju Kena Rejhela. Ovaj igrač je i potvrdio pobedu domaćina golovima u 56. i 72. minutu.

Bohum je na gostovanju Ercebirgeu pokazao da ima ozbiljnu ekipu koja bi mogla da se konačno vrati u Bundesligu. Šestak je već u petom minutu načeo rivala, ali se domaćini nisu predali i Okoronkvo je u 16. minutu izjednačio. Šestak je opet doneo prednost svojoj ekipi u 28. minutu, dok je Tasaka u 41. postavio konačan rezultat prvog poluvremena. Simon Terode je u drugom poluvremenu postigao dva gola i zapalio petardu.