""
""

Blago Nici, ona ima Ben Arfu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sre. 03.02.16. | 21:10

Neshvaćeni fudbalski genije postigao je jedini pogodak na utakmici sa Tuluzom. Igrao se 82. minut, kada je Ben Arfa posle solo prodora i bega Urošu Spajiću, uz dosta sreće poslao loptu pod prečku.

Fudbaleri Nice ponovo su u igri za Ligu šampiona! Zahvaljujući umetniku sa bubamarom Hatemu Ben Arfi na Azurnoj obali na jesen bi mogla da se zatrese mušema sa znakom elitnog takmičenja.

Ovo je ekipi Tuluza bio peti uzastopni poraz i ostaje zakucana na pretposlednjem mestu na tabeli francuskog šampionata.

Nici je ovo bila treća uzastopna pobeda na svom stadionu i jasno je da sa pravom puca na osvajanje makar trećeg mesta na tabeli koje vodi u kvalifikacije za LŠ.

Znake života konačno je pokazala ekipa Olimpika iz Liona koja je na svom stadionu pobedila Bordo sa 3:0 i ostala u igri za evropska takmičenja.

Ipak, rezultat je ubedljiviji nego što je bila Lionova igra na terenu Lumijer. Prvi gol dao je Aleksandre Lakazet u 41. minutu, onda su na drugi njegov pogodak domaći čekali do tri minuta pre kraja.

Konačan rezultat u devetoj prvenstvenoj pobedi Olimpika iz Liona postavio je Aldo Kalulu u drugom minutu sudijske nadoknade.

Liga 1 – 24. kolo