Bežanija čuva nadu za baraž, Bečej vidi spas

Vreme čitanja: 1min | sre. 01.05.19. | 22:04

Lavovi još u igri za šesto mesto

Živi nada Bežanije da može do baraža za ulazak u Superligu. Lavovi su kolo pre kraja ligaškog dela takmičenja na bod iz Zlatibora, a šansu da se ubace u doigravanje sačuvali su pobedom nad Inđijom – 3:1.

Iako su gosti poveli u 6. minutu golom Dimitrova, Bežanija je uspela da u nastavku utakmice napravi preokret, a trijumf je pečatirao napadač iz Gane, slavnog imena i prezimena, Ibrahim Tanko.

Što se tiče plej-aut grupe, Bečej u duelu sa Teleoptikom došao do tri dragocena boda – 1:0.

Sa ovim trijumfom Gusari s Begeja su ostali iznad crte i kolo pre kraja na vidiku im je luka spasa. U poslednjem kolu ide u goste Trajalu.

Borac je kao gost slavio u Dobanovcima i sačuvao šansu da u poslednjih 90 minuta izbori opstanak. Čačanima je za to potrebna pobeda u završnom kolu, na svom terenu, protiv Novog Pazara, ali i da Bečej izgubi u Kruševcu.