Betis se ne šali - Evropa je sad na dohvat ruke (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 02.04.18. | 23:06

Ekipa iz Sevilje u gostima savladala Hetafe golom u 89. minutu

Dočekao je Betis trenutak istine i uz dosta sreće, ali i hrabrosti, iskoristio ga na pravi način. Ekipa iz Sevilje je na gostovanju u Madridu slavila protiv Hetafea sa 1:0 u poslednjoj utakmici 30. kola Primere i vratila se na deobu šestog mesta na tabeli.

Betis je potvrdio da je u formi, ovo mu je bila treća uzastopna pobeda u Primeri i to uz samo jedan primljeni gol.

Da večeras sve bude još uzbudljivije, Betis je do pobedonosnog gola došao tek u 89. minutu, a strelac je bio Serđo Leon, a asistent je bio Antonio Baragan.

A delovalo je da će sve biti totalno drugačije pogotovo sredinom drugog poluvremena, kada je Hetafe dobio penal posle igranja rukom Aise Mendija.

Najstrožu kaznu izveo je Fransisko Portiljo, ali je iskusni Antonio Adan pročitao njegovu nameru i sačuvao svoju mrežu. Pre toga Betis je imao dve dobre prilike da povede, ali se Budabuz i Loren nisu najbolje snašli.