"Bojan Jorgačević"

Bešiktaš napunio mrežu Jorgačevića

Vreme čitanja: 1min | pon. 26.08.13. | 23:57

Maluda ušao kao rezerva i doneo pobedu Trabzonu nad Rizesporom - 2:1

Bojan JorgačevićBojan Jorgačević i Erčijespor dugo će pamtiti današnji dan i 2. kolo turske Superlige. Srpski golman i novajlija u ligi vodili su protiv Bešiktaša na poluvremenu sa 2:1, a na kraju su ostali kratkih rukava – 2:4. Tore u 51, Eskude u 65. i Ugo Almeida u 88. minutu potpuno su preokrenuli rezultat i sa nova tri boda zaposeli čelnu poziciju.

Trabzonspor je iz drugog pokušaja došao do prva tri boda, ali imao je lak zadatak protiv Rizespora. Nisu se navijači pošteno ni smestili na svoja mesta, a Merzijevski je već doveo domaćina u vođstvo, da bi u smiraj prvog poluvremena Kose ipak uspeo da izjednači. U nastavku je ušao bivši Čelzijevac Floran Maluda i odmah pogodio za, kako se ispostavilo, konačnih 2:1.