"Navijači Bešiktaša"

Bešiktaš je prvi u Turskoj: Superizmena Pektemek doneo pobedu za čelo tabele (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 05.10.14. | 19:48

Ekipa Slavena Bilića neporažena u šampionatu

Navijači BešiktašaRivali Partizana u Ligi Evrope su danas bili sigurni, posle trijumfa Totenhama nad Sautemptonom i Bešiktaš je pobedio u domaćoj ligi i to Balikesir minimalnim rezultatom 1:0 za prvo mesto na tabeli Superliga.

Crno-beli su pružili dobru partiju, ali sve zasluge za pobedu idu Mustafi Pektemeku koji je u 57. minutu postigao jedini gol na meču, mada se mora pohvaliti i trener gostujuće ekipe Slaven Bilić koji je uveo igrača u igru 11 minuta pre postignutog gola.

Ogužan Ozjakup je uputio mekan centaršut levom nogom sa desne strane, lopta je preletela Demba Bu, a Pektemek je lepo skočio i glavom savladao golmana poslednjeplasirane ekipe na tabeli.

Bešiktaš je sada prvi tim na tabeli sa 11 bodova i uz Kasimpašu i Bašakšehir je jedini neporaženi tim u šampionatu.