"Detalj s meča"

Beg sa dna: Igokea preplivala Sutjesku

Vreme čitanja: 1min | pet. 15.01.16. | 21:39

Važan trijumf Aleksandrovčana - 83:72

Detalj s mečaVeoma važan susret u borbi za opstanak odigran je u Nikšiću gde je Igokea došla do izuzetno važne pobede nad Sutjeskom od 83:72.

Prelomni delovi meča bili su prva i treća četvrtina, a u na kraju prve deonice Igokea je vodila s 29:15. Već tada je bilo jasno da će Aleksandrovčani doći do važne pobede koja im u mnogome podiže šanse za opstanak u ligi. U poslednjoj deonici bilo je tenzije, Sutjeska se približila na 10 razlike, ali je u poslednja tri minuta u jednom napadu Igokea došla do tri ofanzivna skoka i lako došla do pobede.

Najefikasniji u gostujućem timu bili su Nikola Pešaković sa 21 poenom, Dušan Katnić ubacio je 14, a Miloš Komatina 18. U domaćem timu istakao se Brion Raš s 20 ubaćenih poena.

Pratite MOZZART i na našoj novoj Fejsbuk stranici!

(FOTO: KK SUtjeska/Foto MM)