"Postiga"

Atletiko ispustio Valensiju, Postiga brži od pištaljke (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 07.01.14. | 23:59

Slepi miševi zadržali nadu za revanš u Kupu kralja na Visente Kalderonu

PostigaAtletiko Madrid je rano počeo da slavi protiv Valensije i to mu se osvetilo u 90. minutu, kada je Postiga izazvao erupciju na Mestaji i doneo kakvu takvu nadu u revanšu osmine finala Kupa kralja na Visente Kalderonu – 1:1.

Jorgandžije su definitivno apsolutni hit u Španiji. Uspešno biju bitke na svim frontovima i ne znaju za poraz na 16 uzastopnih mečeva. Četa Dijega Simeonea bila je na pragu odličnog rezultata, kada je Raul Garsija u 72. minutu doneo vođstvo. Usledili su žestoki napadi Slepih miševa. I kada su Serhio Kanales, Feguli i Pjati nekako uspevali da zaobiđu odbranu gostiju, naišli su na izuzetno raspoloženog golmana Tiboa Kurtou, koji je bacao u očaj i njih i navijače. I onda konačno, kada se maltene očekivalo da će sudija Klos Gomez da svira kraj, Postiga je konačno uspeo da pronađe pravi put do mreže i savlada belgijskog čuvara mreže za konačnih 1:1.