Aspas opet teroriše golmane (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 27.10.18. | 20:32

Selta pregazila Eibar sa 4:0

Jago Aspas je ponovo probudio golgersku zver u sebi! Selta je na svom terenu pregazila Eibar sa 4:0 u utakmici desetog kola Primere, a iskusni napadač postigao je het-trik.

I ne samo što je tri puta zatresao protivničku mrežu, već način na koji je to uradio. Prvi pogodak dao je lepim lob udarcem sa ivice kaznenog prostora u petom minutu, a onaj iz 36. minuta je za televizijske špice.

Posle kontranapada, lopta je došla do Aspasa na nekih 25 metara od gola, a ovaj, delovalo je da se okliznuo, u padu je šutnuo loptu tako da je preletela i prevarila golmana i spustila se pravo u mrežu.

Sjajnu partiju reprezentativac Španije zaokružio je osam minuta pre kraja trećim golom na utakmici. Inače, strelac trećeg gola za Seltu bio je Mendez u 56. Minutu.

Na golu Eibara večeras nije stajao Marko Dmitrović koji je povređen.

Fudbaleri Levantea igraju u odličnoj formi, a u subotu su na svom terenu pobedili Leganes sa 2:0. To im je bio treći uzastopni prvenstveni trijumf.

Strelac prvog pogotka bio je Rožer u 14. minutu, a konačan rezultat postavio je Ruben Ročina u poslednjim trenucima meča.

ŠPANIJA 1 - 10. KOLO

Valjadolid - Espanjol 1:1 (0:1)