"Mankueljo izvodi slobodnjak"

Argentina je zemlja mađioničara: Mankueljo iz mrtvog ugla preko živog zida i u mrežu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 28.03.15. | 23:51

El Salvador poražen sa 2:0 u Americi, udarac Banege uz pomoć načeo nominalne domaćine

Mankueljo izvodi slobodnjakLionel Mesi nije igrao na meču El Salvadora, ali magija nije nedostajala. Selektor Argentine Tata Martino je izmešao sastav, a autsajderi nije poremetio ni gaf oranizatora i puštanja himne Kazahstana umesto njihove, te su tek u drugom poluvremenu primili golove uz dosta loše sreće i umetnosti Federika Mankuelja – 0:2.

Ever Banega je odllučio da isproba svoj šut u Merilendu sa više od 30 metara, a lopta se na putu do gola odbila od igrača El Salvadora i pronašla put do mreže. Karlos Tevez, Ezekijel Laveci, Anhel di Marija i ostale zvezde nisu oduševile, ali jeste manje poznati Federiko Mankueljo.

Fudbaler Independijentea je u 88. minutu izveo slobodni udarac sa samo tri metra od gol linije, blizu kornera, i uspeo da zatrese mrežu! Momenat zbog kojeg je vredelo ispratiti inače suvoparni meč.

(FOTO: Screenshot)