""

Anži primio tri komada, Fibel opet „otvorio kapiju“ (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 15.04.17. | 18:43

Tim iz Mahačkale u sve težoj situaciji

Loše proleće Anžija u ruskoj Premijer ligi nastavljeno je i danas još jednim prvenstvenim porazom. Tim iz Mahačkale je poražen na svom terenu od Krilja Sovejtov sa 1:3. Anžiju je ovo četvrti poraz u šest mečeva drugog dela sezone i sada su samo četiri boda iznad zone ispadanja, iako je na polusezoni izgledalo da su sigurni...

Ovaj poraz boli više nego drugi jer je Anži poražen od direktnog rivala u borbi za opstanak, s obzirom da su Krilja Sovjetov prvi tim ispod crte. Gosti su za sat vremena rešili sve dileme oko osvajanja tri boda...

Kornilenko je u devetom minutu evrogolom sa 30 metara načeo domaći tim, a njegov šut je zakasnio da izblokira nekadašnji štoper Crvene zvezde, Tomas Fibel. U 23. minutu je već bilo 0:2. I opet prelep gol posle fantastičnog udarca Zotova sa 20 metara. Treći gol je bio delo italijanskog napadača Paskvata kojeg je trebalo da čuva Fibel, ali ga ja ostavio potpuno usamljenog i Italijan je lagano krunisao asistenciju Belgijanca Bruna.

Anži je do utešnog gola došao u finišu meča sa bele tačke.