"Dukuru"

Anže se okliznuo uz promašen penal, Ren mu zaljutio čorbu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 06.11.15. | 23:01

Dokur i Fernandes strelci za pobedu gostiju

DukuruAnže igra dobro, Anže je drugoplasirani tim Lige 1, Anže je bio favorit na svom terenu protiv Rena u 13. kolu šampionata, ali to je sve samo na papiru. Već u četvrtom minutu Abdulaj Dukuru je nagovestio loše veče gostima, a Želson Fernandes je u 61. minutu potvrdio pobedu Rena od 0:2 (0:1).

Ljut ukus u ustima navijača Anžea osetili su posle lepog pogotka Dukura u 4. minutu. Lep pas Pedra Enrikea i Dukurua, odličan centaršut, lepa kretnja Dukurua i pogodak glavom prilikom koga golman Ludovik Butel nije imao nikakve šanse da učini bilo šta.

Tim rezultatom je završeno prvo poluvreme, dok je u 60. minutu došlo do nove promene. Centaršut iz kornera, odbijena lopta, a Fernandes je natrčao i poslao snažan udarac po zemlji koji je pronašao put do mreže.

Priliku za kakvu takvu nadu Anže je imao u 83. minutu, ali je Tomas Manjani propustio priliku s bele tačke. Posle ovog kola Anže se nalazi na četvrtoj poziciji na tabeli s 22 osvojena boda, dok je Ren skočio na 6. poziciju i sada ima 20 osvojenih bodova.