""

Anderleht se ne muči - protivnici sami sebi daju golove (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 28.10.17. | 20:00

Eupen prelako kapitulirao

Fudbaleri Anderlehta polako, ali sigurno hvataju korak sa vodećima u belgijskoj Pro ligi. Najtrofejniji belgijski klub je u gostima savladao Eupen sa 3:2 u utakmici 13. kola i to mu je bio drugi prvenstveni trijumf zaredom.

Ono što je prilično bizarno je činjenica da su od tri pogotka gostiju dva postigli fudbaleri Eupena koji su zatresli sopstvenu mrežu. Prvo je to uradio Baje Leje u 30. minutu, a onda i Musa Važe tri minuta kasnije. Sofijan Hani je u 40. minutu povisio na 3:0.

Iskusni Španac Luis Garsija je u 61. minutu smanjio na 3:1, a konačan rezultat postavio je Erik Okansi u 90. minutu.

Uroš Spajić nije nastupio večeras za Anderleht zbog povrede članka, dok je Ivan Obradović ušao u igru četiri minuta pre kraja utakmice umesto Henrija Onjekurua.