Anderleht prekinuo crnu seriju

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.11.18. | 20:20

Važna pobeda ekipe Aina Vanhezebruka - 2:1

Anderlehtu je konačno krenulo. Velikan iz Brisela slavio je u Beverenu rezultatom 2:1, pa je prišao vodećem Genku na sedam bodova zaostatka, što u deluje daleko prihvatljivije nego pre večerašnje utakmice.

Gosti su rano poveli golom Dimate iz jedanaesterca, ali su bili u velikim problemima kada je isključen Antonio Milić u 73. minutu. Ipak, tada se domaćin prilično nespretno otvorio, pa je usledila kontra i realizacija Adrijena Trebela, posle čega je bilo jasno da će ekipa Vanhezebruka stići do vrednih bodova.

Nada za domaći Vasland stigla je tek u drugom minutu nadoknade kada je Bubakar Sane nehotice zatresao svoju mrežu, ali ipak nije bilo dovoljno vremena za potpuni povratak sastava Janika Fereire.

BELGIJA 1 - 14. KOLO:

Ostende - Šarlroa 2:1 (1:0)