"Altintop"

Altintop gura Hamburger u Cvajtu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 27.04.14. | 17:31

Augsburg završio sav posao još i prvom poluvremenu

AltintopAugsburg je naneo težak udarac Hamburgeru u 32. kolu Bundeslige – 3:1. I rezultatski i psihički. Klub iz Hamburgera trenutno se nalazi na poziciji koja garantuje baraž za opstanak u eliti, ali kako igra nikoga ne bi trebalo da iznenadi ukoliko u poslednja dva kola ne padne na niže grane i posle “sto godina” završi u Cvajti. Nirnberg ima samo bod manje, a fenjeraš Braunšvajg dva, tako da će se sva tri kluba do kraja boriti za to mesto koje donosi nadu u opstanak.

Augsburg je završio sav posao još u prvom poluvremenu. Posebno ubitačan bio je Halil Altintop, koji je postigao dva gola, prvi u 6. i drugi u 32, da bi Han deset minuta kasnije definitivno potvrdio osvajanje sva tri boda. Doduše, Vesterman je u 44. minutu uspeo da smanji rezultat, ali ispostavilo se da je učinio da poraz bude samo prihvatljiviji, ako se to može konstatovati.