Komentari na vest

Prštalo na Vila parku, Čelsi stigao 0:2, VAR u 90+6 sprečio potpuni preokret (VIDEO)

pre 17 dana

Pa ono faul može biti samo u Nba presmešno, čist gol poništen!

pre 17 dana

Znao sam da će da se jave crno bele narikače. I opet, bez trunke blama okreću kako njima odgovara, kao da su samo oni gledali utakmicu a mi ostali slušali radio prenos. Poredite dve situacije koje nisu ni izbliza slične. Kod poništenog gola Čelzija, igrač je odbrambenog igrača Vile udario sa leđa i tako dobio poziciju. Nisu bili jedan do drugog i borili se za loptu, već je igrač Vile gurnut dok je leđima bio okrenut igraču Čelzija. Dalje, ako ste već gledali celu utakmicu, negde oko početka drugog poluvremena čini mi se, ne znam tačno koji minut. Skoro isti duel kao Ndiaja i Markovića. Preslikan. U kaznenom prostoru. Igrač Čelzija pada sudija nije čak ni rukom pokazao da nije prekršaj. Samo se nastavila igra. Tako da prestanite da spinujete.
@

@ssss

pre 16 dana

U pravu si nisu iste situacije.U derbiju je bio očigledniji faul od ovog.

pre 17 dana

evo ih, jos placu u komentarima, cekaju Djuru Frizuru da im vrati dominaciju.
G

Gostinjo

pre 17 dana

Guranje defanzivca se svuda svira, cak i VAR soba intervenise, pa i u najjacoj ligi na svetu..samo u Srbiji ne, a dobro znamo i zbog koga i zbog cega

pre 17 dana

Guranje defanzivca,a ne i padanje pre nego li dodje do kontakta ka neka zena i to u crnom.Dosao si na premijer ligu gde sve prsti od duela da uporedjujes,skloni se molim te i prestani da places vise.

pre 16 dana

Za vas pudlice Tvorzine nikad nije faul protiv vas...

pre 17 dana

Aaaa,znači,u PL se ipak svira za kontakt s leđa pre postignutog gola...čisto pitam...ah,da,i sudija je išao da pogleda situaciju na ekranu...pa doooobro...Neka sad ovi iz Čelzija zovu Zdravka Jokića da im objasni kako se odbrambeni igrač Aston Vile dobro pozicionirao...ahahahaha...kakva mafija ovde,majko mila
J

Jaffa keks

pre 17 dana

A nije se sudilo ni gledalo na pocetku sezone kad je Zoelton rukama gurnuo Gabrijela na zemlju nakon kog je Gordon dao gol. Tad im je sve bilo regularno... Ne znam, ovo danas je moglo na obe strane da ode. Nije bio kontakt tolikog inteziteta da se kaze da bi bila greska da su priznali gol.
Z

Zonpi

pre 17 dana

Inace su englrske sudije bezgresne....boljih nema...,a i to guranje bas odluci i titulu, kao i ono padanje kalulua u kupu,neko ga s ledja gurnuo pa onako proklizao...i protiv cuke i napretka isto sudije unistili sve,u lucanima takodje....,da nije tih sitnica duljajova masinerija bi uzela sve....ali....😉