Miha će biti nezadovoljan: Bolonja zablistala, pa primila gol iz najlošije akcije na meču (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 12.02.21. | 23:12

Benevento odneo bod sa Renato Dalare - 1:1

Bolonja nikako da dođe do kontinuiteta rezultata. Često igra dosta dobro, bude bolja od protivnika, ali ne osvoji sva tri boda. Takav je bio slučaj i večeras, gde je ekipa Siniše Mihajlovića imala prednost protiv Beneventa čitavih sat vremena, a onda je ostala bez dva gola posle prilično konfuzne akcije ekipe Filipa Inzagija - 1:1 (1:0).

Domaćin je poveo već u prvom napadu na utakmici, kada je loptu na drugoj stativi, posle nepreciznog pokušaja Muse Beroua u nebranjeni deo gostujućeg gola poslao snalažljivi Nikola Sansone.

Rani pogodak je dao krila domaćem timu, ali mu je kasnije i vezao noge. Da bi bila potpuno spokojna, ekipa Siniše Mihajlovića je morala da postigne i drugi pogodak, a pošto u tome nije uspela bilo je samo pitanje vremena kada će gosti odgovoriti na pravi način.

Bolonja je u savršnici prvog i na početku drugog poluvremena propustila dve odlične šanse da praktično reši pitanje pobednika. Prvu je propustio Tomijasu, a drugu Sansone, posle čega je usledila kazna.

Gosti u 60. minutu bukvalno nisu znali šta će sa loptom u kaznenom prostoru domaćih. Teren je već bio blago pokriven snegom, što je počelo da otežava igru, lopta se odbijala od jednih, pa od drugih, a na kraju je u prazno zaplivao Lukas Skorupski. Golman Bolonje je spustio loptu na ivicu peterca, gde se odlično snašao Nikolas Viola i petom je sproveo u mrežu.

Obe ekipe su ostale izjednačene na tabeli sa po 24 bodoa i još uvek nemaju previše razloga za brigu jer su timovi iz opasne zone poprilično odaljeni.