Radovanović s klupe obradovao Bežaniju, Bečej i Teleoptik iznenadili u gostima

Vreme čitanja: 1min | ned. 12.08.18. | 21:35

Loš start fudbalera Novog Pazara...

Samo je Bežanija bila uspešan domaćin u mečevima današnjeg programa Prve lige Srbije pošto je na svom terenu savladala novajliju u ligi, ekipu Trajala sa 2:0.

Blistao je dvostruki strelac Đorđe Radovanović koji je prvi pogodak postigao samo dva minuta po ulasku na teren. On je na poluvremenu zamenio Marka Jeremića, a još jednim efektnim pogotkom u 86. stavio tačku na ovaj duel i omogućio Lavovima da se posle prvog kola nađu na visokom drugom mestu.

Za iznenađenje dana pobirnuo se još jedan novajlija ekipa Bečeja koja je iznenadila u Dobanovcima budućnost sa 1:0. Pogodak odluke postigao je Stefan Cvijić u poslednjem minutu prvog poluvremena, pa je i tim sa Tise uspešno startovao u novoj sezoni.

Na kraju, veliki uspeh ostvario je Teleoptik koji je kao gost slavio u Novom Pazaru, a pogodak odluke postigao je Filip Čermelj u finišu prvog poluvremena.

Prvo kolo Prve lige Srbije zatvara se sutra uveče utakmicom u Čačku između Borca i Inđije koja se igra od 20 sati.

SRBIJA 2 - 1. kolo

Javor - Metalac 1:1 (1:1)