""

Može i Montela malo da se raduje - Rosoneri preživeli Sasuolo (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 05.11.17. | 22:35

Milan osvojio tri boda golovima Romanjolija i Susa

Konačno malo radosti za navijače Milana i Vinćenco Montela! Rosoneri su kao gosti savladali Sasuolo sa 2:0 u utakmici 12. kola Serije A. Naravno, pitanje je da li će to uticati na Montelinu budućnost na klupi slavnog kluba ili je samo kupio malo vremena do sledećeg kiksa.

Milanezi nisu ni večeras baš briljirali, ali su makar imali dovoljno rutine da završe ovu utakmicu na pravi način.

Ipak, imaće zbog čega da se žale iz Sasuola zbog prvog gola Rosoneri, jer je pitanje da li je štoper Alesio Romanjoli napravio faul nad čuvarom mreže Konsiljijem.

Svakako je odluka sudije Damata bila diskutabilna, ali svakako će to biti jedna od tima narednih dana u italijanskim medijima.

Iako se očekivalo da će Sasuolo u nastavku utakmice krenuti ofanzivnije kako bi nadoknadio zaostatak, to se nije desilo. Milan je poprilično umrtvio utakmicu i onda zadao konačan udarac.

Igrao se 67. minut kada je Suso sjajno prošao po desnom krilu, veštim driblingom prevario direktnog čuvara, a onda pogodio suprotan ugao protivničkog gola.